Паланська громада

by Transposh - translation plugin for wordpress
Для громадян з порушенням слуху

Вакансії

Вакансії

Запрошуємо на службу в органи місцевого самоврядування 

Паланська сільська  рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади посадової особи місцевого самоврядування

Особи, які відповідають вимогам і бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії такі документи:

  • заяву про участь в конкурсі;
  • заповнену особову картку /форма П-2ДС/ з відповідними додатками; фотокартку розміром 4 х 6 см;
  • копії документів про освіту;
  • копію документа, який посвідчує особу; к
  • копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов’язаних);
  • особа, яка претендує на зайняття посади в органі місцевого самоврядування, до призначення або обрання на відповідну посаду подає  шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік за формою, що визначається Національним агентством.

При проведенні конкурсу проводиться іспит кандидатів на заміщення вакантних посад.

Інформація щодо конкретних функціональних обов’язків та умов оплати праці надається відділом організаційно-кадрової роботи сільської ради додатково.

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу за адресою:

м.Умань, вул.. Залізняка, 2А, каб. №317. 

 


Про порядок проведення конкурсу на заміщення вакантних посад у виконавчих органах сільської ради.


Перелік питань


Перелік  питань з урахування специфіки функціональних обов’язків посадової особи місцевого самоврядування для проведення іспиту кандидатів на заміщення вакантних посад


Вакантні посади

Головний спеціаліст відділу загальної а інформаційної роботи (з питань правопорядку, цивільного захисту та надзвичайних ситуацій, зв’язків з правоохоронними органами та оборонно-мобілізаційної роботи, охорони праці), на період відсутності основного працівника.

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів: громадяни України, освіта повна вища відповідного спрямування за  освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи на державній службі, на службі в органах місцевого самоврядування не менше 2 років або на посадах за фахом і інших сферах не менше 3 років.  Вільне володіння державною мовою, знання ПК, необхідні професійні та ділові якості.

 Оголошення надруковано в газеті «Уманська зоря» від 12 лютого 2021 року №7.  Прийом документів: з 12 лютого по 13 березня 2021 року.


Головний спеціаліст відділу загальної та інформаційної роботи (з питань інформаційної роботи).

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів: громадяни України,  вища освіта не нижче ступеня, бакалавра. Без вимог до стажу роботи. Вільне володіння державною мовою, знання ПК, необхідні професійні та ділові якості.

Оголошення надруковано в газеті «Уманська зоря» від 25 грудня 2020 року  № 51 Прийом документів: з 25 грудня 2020 по 23 січня  2021 року.

Головний спеціаліст відділу загальної та інформаційної роботи (з питань інформаційної роботи ).

27 січня 2021 року відбулось засідання конкурсної комісії.

АГЕЄНКО Діана Едуардівна відібрана конкурсною комісією та рекомендована для призначення на посаду.


Головний спеціаліст соціального захисту населення

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів: громадяни України,  вища освіта не нижче ступеня, бакалавра. Без вимог до стажу роботи. Вільне володіння державною мовою, знання ПК, необхідні професійні та ділові якості.

Оголошення надруковано в газеті «Уманська зоря» від 18 грудня 2020 року  № 50 Прийом документів: з 18 грудня 2020 по 16 січня  2021 року.

Головний спеціаліст соціального захисту населення

20 січня  2021 року відбулось засідання конкурсної комісії.

ЖОНОВАТЮК Наталія Сергіївна та ПОЛІЩУК Ангеліна Віталіївна відібрані конкурсною комісією та рекомендовані для призначення на посади.


Начальник фінансового управління:

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів: громадяни України, освіта повна вища відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування та державній службі на керівних посадах не менше 3 років або стаж роботи за фахом  на керівних посадах в інших сферах управління не менше 4 років.  Вільне володіння державною мовою, знання ПК, необхідні професійні та ділові якості.

Оголошення надруковано в газеті «Уманська зоря» від 27 листопада 2020 року  №47 Прийом документів: з 27 листопада по 26 грудня  2020 року.

28 грудня  2020 року відбулось засідання конкурсної комісії.

СИЛКА Роман Володимирович відібраний конкурсною комісією та рекомендований для призначення на посаду.


Начальник відділу по плануванню доходів фінансового управління:

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів: громадяни України, освіта повна вища відповідного спрямування за  освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи на державній службі, на службі в органах місцевого самоврядування не менше 3 років або стаж роботи за фахом  на керівних посадах в інших сферах управління не менше 3 років Вільне володіння д

Оголошення надруковано в газеті «Уманська зоря» від 27 листопада 2020 року  №47 Прийом документів: з 27 листопада по 26 грудня  2020 року.

28 грудня  2020 року відбулось засідання конкурсної комісії.

БАБИЧ Вікторія Вікторівна відібрана конкурсною комісією та рекомендована для призначення на посаду.


Начальник відділу по плануванню видатків виробничої сфери фінансового управління:

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів: громадяни України, освіта повна вища відповідного спрямування за  освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи на державній службі, на службі в органах місцевого самоврядування не менше 3 років або стаж роботи за фахом  на керівних посадах в інших сферах управління не менше 3 років Вільне володіння державною мовою.

Оголошення надруковано в газеті «Уманська зоря» від 27 листопада 2020 року  №47 Прийом документів: з 27 листопада по 26 грудня  2020 року.

28 грудня  2020 року відбулось засідання конкурсної комісії.

П’ЯТКІВСЬКА Анна Миколаївна відібрана конкурсною комісією та рекомендована для призначення на посаду.


Головний спеціаліст-головний бухгалтер фінансового управління:

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів: громадяни України,  з повною вищою освітою відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем  магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування та  державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року чи  стаж роботи за фахом у інших сферах управління не менше 3 років. Вільне володіння державною мовою, знання ПК, необхідні професійні та ділові якості.

Оголошення надруковано в газеті «Уманська зоря» від 20 листопада 2020 року  №46 Прийом документів: з 20 листопада по 19 грудня  2020 року.

28 грудня  2020 року відбулось засідання конкурсної комісії.

УШАКОВА Любов Анатоліївна  відібрана конкурсною комісією та рекомендована для призначення на посаду.


Директор комунального закладу «Центр надання соціальних послуг»:

    Для участі в конкурсі претендент особисто подає такі документи:

– заяву про участь у конкурсі;

– належним чином завірені копії документа, що посвідчує особу, документа про освіту, трудової книжки або інших документів, що засвідчують досвід роботи;

– автобіографію;

– мотиваційний лист, складений у довільній формі;

– довідку про відсутність судимості;

– перспективний план розвитку Комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Паланської сільської ради.

Крім зазначених документів, претендент може додатково подавати документи стосовно досвіду роботи, професійної компетентності, репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Кваліфікаційні вимоги до претендентів:

громадянство України, вища освіта, стаж роботи у відповідній сфері діяльності не менше 3-х років, вільне володіння державною мовою та здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки. Знання основних принципів роботи з комп’ютером та відповідних програмних засобів.

Оголошення розміщене  на веб-сайті Паланської сільської ради- розділ «Оголошення».  Прийом документів: з 18  по 29 грудня  2020 року.

04 січня  2021 року відбулось засідання конкурсної комісії.

КИЦИК Наталія Григорівна відібрана конкурсною комісією та рекомендована для призначення на посаду.


Державний реєстратор

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів: громадяни України, освіта повна вища за спеціальністю «Правознавство», освітньо-кваліфікаційний рівень магістр, спеціаліст. Стаж роботи у сфері права не менше 3 років або на посаді державного реєстратора чи виконання функцій державного реєстратора не менше 1 року; успішне проходження спеціальної перевірки діяльності держреєстратора в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно та Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань в порядку здійснення контролю, визначеному Урядом (для осіб, які до призначення на посаду держреєстратора або виконання його функцій виконували функції державного реєстратора, перебуваючи у трудових відносинах з іншим суб’єктом державної реєстрації).

Оголошення надруковано в газеті «Уманська зоря» від 12 червня 2020 року  № 23 Прийом документів: з 12 червня по 12 липня  2020 року.

Конкурс не відбувся.

Начальник відділу земельних відносин, комунальної власності та житлово-комунального господарства

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів: громадяни України, освіта повна вища відповідного спрямування за  освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи на державній службі, на службі в органах місцевого самоврядування не менше 3 років або на посадах за фахом і інших сферах управління не менше 4 років. Вільне володіння державною мовою, знання ПК, необхідні професійні та ділові якості.

 Оголошення надруковано в газеті «Уманська зоря» від 12 червня 2020 року  № 23 Прийом документів: з 12 червня по 12 липня  2020 року.

21 липня  2020 року відбулось засідання конкурсної комісії.
СІМОНІК Ірина Олександрівна відібрана конкурсною комісією та рекомендована для призначення на посаду.

Начальник відділу соціального захисту населення

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів: громадяни України, освіта повна вища відповідного спрямування за  освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи на державній службі, на службі в органах місцевого самоврядування не менше 3 років або на посадах за фахом і інших сферах управління не менше 4 років. Вільне володіння державною мовою, знання ПК, необхідні професійні та ділові якості.

Оголошення надруковано в газеті «Уманська зоря» від 12 червня 2020 року  № 23 Прийом документів: з 12 червня по 12 липня  2020 року.

21 липня  2020 року відбулось засідання конкурсної комісії.
РЕШЕТИЛО Світлана Юріївна відібрана конкурсною комісією та рекомендована для призначення на посаду.

Головний спеціаліст відділу фінансів, економічного розвитку, торгівлі та інвестицій

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів: громадяни України, освіта повна вища відповідного спрямування за  освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи на державній службі, на службі в органах місцевого самоврядування не менше 2 років або на посадах за фахом і інших сферах не менше 3 років.  Вільне володіння державною мовою, знання ПК, необхідні професійні та ділові якості.

Оголошення надруковано в газеті «Уманська зоря» від 21 лютого 2020 року  № 7 Прийом документів: з 21 лютого по 21 березня  2020 року.

27 березня  2020 року відбулось засідання конкурсної комісії.
БАБИЧ Вікторія Вікторівна відібрана конкурсною комісією та рекомендована для призначення на посаду.

Державний реєстратор

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів: громадяни України, освіта повна вища за спеціальністю «Правознавство», освітньо-кваліфікаційний рівень магістр, спеціаліст. Стаж роботи у сфері права не менше 3 років або на посаді державного реєстратора чи виконання функцій державного реєстратора не менше 1 року; успішне проходження спеціальної перевірки діяльності держреєстратора в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно та Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань в порядку здійснення контролю, визначеному Урядом (для осіб, які до призначення на посаду держреєстратора або виконання його функцій виконували функції державного реєстратора, перебуваючи у трудових відносинах з іншим суб’єктом державної реєстрації).

Оголошення надруковано в газеті «Уманська зоря» від 21 лютого 2020 року  № 7 Прийом документів: з 21 лютого по 21 березня  2020 року.

Не визначено переможця конкурсу.

Головний спеціаліст відділу загальної а інформаційної роботи (з питань правопорядку, цивільного захисту та надзвичайних ситуацій, зв’язків з правоохоронними органами та оборонно-мобілізаційної роботи, охорони праці), на період відсутності основного працівника

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів: громадяни України, освіта повна вища відповідного спрямування за  освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи на державній службі, на службі в органах місцевого самоврядування не менше 2 років або на посадах за фахом і інших сферах не менше 3 років.  Вільне володіння державною мовою, знання ПК, необхідні професійні та ділові якості.

Оголошення надруковано в газеті «Уманська зоря» від 10 січня 2020 року  № 1 Прийом документів: з 11 січня по 10 лютого 2020 року.

12 лютого  2020 року відбулось засідання конкурсної комісії.
КИЦИК Василь Миколайович відібраний конкурсною комісією та рекомендований для призначення на посаду.

Начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів: громадяни України, освіта повна вища відповідного спрямування за  освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом на державній службі, на службі в органах місцевого самоврядування на керівних посадах не менше 3 років або стаж роботи  за фахом на керівних посадах в інших сферах управління не менше 5 років.  Вільне володіння державною мовою, знання ПК, необхідні професійні та ділові якості.

Оголошення надруковано в газеті «Уманська зоря» від 18 жовтня 2019 року  № 41 Прийом документів: з 18 жовтня по 16 листопада 2019 року.

18 листопада 2019 року відбулось засідання конкурсної комісії.
САРНІЦЬКА Наталія Михайлівна відібрана конкурсною комісією та рекомендована для призначення на посаду.

Провідний спеціаліст-економіст відділу освіти, культури, молоді та спорту

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів: громадяни України, повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи  за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі на посаді спеціаліста І чи ІІ категорії не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 2 років.  Вільне володіння державною мовою, знання ПК, необхідні професійні та ділові якості.

Оголошення надруковано в газеті «Уманська зоря» від 18 жовтня 2019 року  № 41  Прийом документів: з 18 жовтня по 16 листопада 2019 року.

Конкурс не відбувся.

Директор комунального підприємства «Благодар»

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, протягом 30 календарних днів з дня оголошення про проведення конкурсу подають до сільської ради такі документи: письмову заяву про участь в конкурсі;  заповнену особову картку (форма № П-2); автобіографію; копії документів про освіту, копію паспорта громадянина України;  е-декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік за формою, щодо себе та членів своєї сім’ї; письмову згоду на обробку персональних даних;  дві фотокартки розміром 4х6 см; копію трудової книжки;  пропозиції кандидата щодо подальшої фінансово-економічної діяльності підприємства, установи, організації, викладені у довільній формі (бізнес-план, програма діяльності тощо).

Кваліфікаційні вимоги до кандидата на посаду: повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста,  Стаж роботи за фахом не менше 1 року, знання Конституції України; законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про житлово-комунальні послуги», «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» та ін. законів у галузі житлово-комунального господарства; правил ділового етикету; правил охорони праці та протипожежної безпеки; знання основних програм роботи на комп’ютері).

Оголошення надруковано в газеті «Уманська зоря» від 04 жовтня 2019 року  № 40  Прийом документів: з 05 жовтня по 04 листопада 2019 року.

20 листопада 2019 року відбулось засідання конкурсної комісії.
ПИШНЮК Анатолій Григорович відібраний конкурсною комісією та рекомендований для призначення на посаду.

Головний спеціаліст відділу освіти

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів: громадяни України, освіта повна вища відповідного спрямування за  освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи на державній службі, на службі в органах місцевого самоврядування не менше 2 років або на посадах за фахом і інших сферах не менше 3 років.  Вільне володіння державною мовою, знання ПК, необхідні професійні та ділові якості.

Оголошення надруковано в газеті «Уманська зоря» від 04 жовтня 2019 року  № 40 Прийом документів: з 05 жовтня по 04 листопада 2019 року.


Головний спеціаліст з питань правопорядку, цивільного захисту та надзвичайних ситуацій, зв’язків з правоохоронними органами та оборонно-мобілізаційної роботи, охорони праці (на час відсутності основного працівника)

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів: громадяни України, освіта повна вища відповідного спрямування за  освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи на державній службі, на службі в органах місцевого самоврядування не менше 2 років або на посадах за фахом і інших сферах не менше 3 років.  Вільне володіння державною мовою, знання ПК, необхідні професійні та ділові якості.

 Оголошення надруковано в газеті «Уманська зоря» від 04 жовтня 2019 року  № 40 Прийом документів: з 05 жовтня по 04 листопада 2019 року.

8  листопада 2019 року відбулось засідання конкурсної комісії.
ЗАВЕРТАНИЙ Борис Миколайович відібраний конкурсною комісією та рекомендований для призначення на посаду.

Провідний спеціаліст з питань  комунальної власності та житлово-комунального господарства

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів: громадяни України, повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі  на посаді спеціаліста I чи II категорій не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 2 років. Вільне володіння державною мовою, знання ПК, необхідні професійні та ділові якості.

Оголошення надруковано в газеті «Уманська зоря» від 04 жовтня 2019 року  № 40  Прийом документів: з 05 жовтня по 04 листопада 2019 року.

05 листопада 2019 року відбулось засідання конкурсної комісії.
ЛЮБІНА Юлія Петрівна відібрана конкурсною комісією та рекомендована для призначення на посаду.

Головний спеціаліст – юрист

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів: громадяни України, освіта повна вища відповідного спрямування за  освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи на державній службі, на службі в органах місцевого самоврядування не менше 2 років або на посадах за фахом і інших сферах не менше 3 років.  Вільне володіння державною мовою, знання ПК, необхідні професійні та ділові якості.

Оголошення надруковано в газеті «Уманська зоря» від 16 серпня 2019 року  № 33 Прийом документів: з 17 серпня по 15 вересня 2019 року.

16 вересня 2019 року відбулось засідання конкурсної комісії.
ЛЕСЬКО Ігор Анатолійович відібраний конкурсною комісією та рекомендований для призначення на посаду.

Начальник відділу бухгалтерського обліку та звітності – головний бухгалтер

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів: громадяни України, з повною вищою освітою за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи на державній службі, на службі в органах місцевого самоврядування не менше  років або на посадах за фахом інших сферах управління не менше 4-ох років.  Вільне володіння державною мовою, знання ПК, необхідні професійні та ділові якості.

Оголошення надруковано в газеті «Уманська зоря» від 26 липня 2019 року  № 30 Прийом документів: з 27 липня по 25 серпня 2019 року.

28 серпня 2019 року відбулось засідання конкурсної комісії.
ФЕСЕНЕЦЬ Тетяна Пилипівна відібрана конкурсною комісією та рекомендована для призначення на посаду.

Головний спеціаліст відділу фінансів, економічного розвитку, торгівлі та інвестицій

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів: громадяни України, освіта повна вища відповідного спрямування за  освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи на державній службі, на службі в органах місцевого самоврядування не менше 2 років або на посадах за фахом і інших сферах не менше 3 років.  Вільне володіння державною мовою, знання ПК, необхідні професійні та ділові якості.

Оголошення надруковано в газеті «Уманська зоря» від 26 липня 2019 року  № 30 Прийом документів: з 27 липня по 25 серпня 2019 року.

28 серпня 2019 року відбулось засідання конкурсної комісії.
СТАНІСЛАВЧУК Наталія Олексіївна відібрана конкурсною комісією та рекомендована для призначення на посаду.

Головний спеціаліст відділу освіти

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів: громадяни України,  з повною вищою освітою відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем  спеціаліста або магістра і стажем роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або  державній службі на посаді провідного спеціаліста не менше 1 року чи  стаж роботи за фахом у інших сферах управління не менше 3 років.  Вільне володіння державною мовою, знання ПК, необхідні професійні та ділові якості.

Оголошення надруковано в газеті «Уманська зоря» від 7 червня 2019 року  № 23 Прийом документів: з 8 червня по 7 липня 2019 року.

Конкурс не відбувся

 

Начальника відділу юридичного  забезпечення, правопорядку, цивільного захисту та надзвичайних ситуацій, охорони праці, зв’язків з правоохоронними органами та оборонно-мобілізаційної роботи

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів: громадяни України, з повною вищою освітою за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи на державній службі, на службі в органах місцевого самоврядування не менше 3 років або на посадах за фахом інших сферах управління не менше 4-ох років . 

 Вільне володіння державною мовою, знання ПК, необхідні професійні та ділові якості.

Оголошення надруковано в газеті «Уманська зоря» від 7 червня 2019 року  № 23 Прийом документів: з 8 червня по 7 липня 2019 року.

Конкурс не відбувся

 

Провідний спеціаліст відділу земельних відносин, комунальної власності та житлово-комунального господарства

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів: повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі  на посаді спеціаліста I чи II категорій не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 2 років. Вільне володіння державною мовою, знання ПК, необхідні професійні та ділові якості.

Оголошення надруковано в газеті «Уманська зоря» від 19 квітня 2019 року  № 16 Прийом документів: з 20 квітня по 19 травня 2019 року.

29 травня 2019 року відбулось засідання конкурсної комісії.
Гаркава Ганна Володимирівна відібрана конкурсною комісією та рекомендована для призначення на посаду.

 


Провідний спеціаліст відділу фінансів, економічного розвитку, торгівлі та інвестицій

Кваліфікаційні вимоги до кандидатів: повна вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста. Стаж роботи за фахом на службі в органах місцевого самоврядування або державній службі  на посаді спеціаліста I чи II категорій не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 2 років. Вільне володіння державною мовою, знання ПК, необхідні професійні та ділові якості.

Оголошення надруковано в газеті «Уманська зоря» від 19 квітня 2019 року  № 16 Прийом документів: з 20 квітня по 19 травня 2019 року.

Не визначено переможця конкурсу.