Паланська громада

by Transposh - translation plugin for wordpress
Для громадян з порушенням слуху

Соціально-економічний розвиток


ПРОГРАМА СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ ПАЛАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ НА 2021-2025 РОКИ

ПРЕЗЕНТАЦІЯ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ НА 2021-2025 РОКИ


ЗВІТ ПРО ВИКОНАННЯ ПРОГРАМИ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ ПАЛАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ЗА 2020 РІК

ПРЕЗЕНТАЦІЯ ЗВІТУ ПРОГРАМИ СОЦІАЛЬНОЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ за 11 МІСЯЦІВ 2020 РОКУ


ЗВІТ ПРО ВИКОНАННЯ ПРОГРАМИ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ ПАЛАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ЗА ПЕРШЕ ПІВРІЧЧЯ 2020 РОКУ

ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПРОГРАМИ СОЦІАЛЬНО – ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ ЗА І ПІВРІЧЧЯ 2020 РОКУ


ЗВІТ ПРО ВИКОНАННЯ ПРОГРАМИ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНОГО РОЗВИТКУ ПАЛАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ ЗА 2019 РІК

Презентація Паланської ОТГ Виконання бюджету та соціально-економічний розвиток за 2019 рік


НАВЧАННЯ ЩОДО ПІДГОТОВКИ ПРОЄКТНИХ ІДЕЙ

в рамках розробки Стратегії розвитку Черкаської області на період 2021-2027

З метою підвищення якості проєктних ідей, 11 лютого 2020 року представники Паланської обєднаної територіальної громади взяли участь у кущовому навчанні, яке провели директор Черкаської агенції регіонального розвитку Любов Ропало та заступник директора Департаменту – начальник управління планування регіонального розвитку Департаменту регіонального розвитку Черкаської обласної державної адміністрації Сергій Даниленко.
Під час навчання учасники ознайомились зі стратегічними пріоритетами розвитку регіону на період 2021-2027 роки, впевнились у перевагах від напрацювання проєктних ідей для реалізації стратегічних пріоритетів громади, дізнались про можливі джерела фінансування проєктів; здобули навички з розуміння проєктного підходу та проєктного менеджменту.

Шановні представники об’єднаної територіальної громади, громадських організацій, місцевих осередків об’єднань/асоціацій бізнесу, повідомляємо, що продовжується збір проєктних ідей до Плану реалізації (кінцева дата подання – 17 лютого 2020 року). Проєктні ідеї будуть спрямовані на впровадження 3-х ключових напрямів Стратегії:

  1. ЕКОНОМІКА: високотехнологічна, продуктивна, експортоорієнтована.
  2. ЛЮДИ: професійні, адаптивні, згуртовані.
  3. ВИСОКА ЯКІСТЬ ЖИТТЯ: екологія, безпека, інфраструктура. Також проєктом Стратегії передбачено впровадження 2-х напрямів смарт-спеціалізації: агропромисловий комплекс та IT-сектор.

Пропозиції та ідеї до Плану реалізації Стратегії розвитку Черкаської області на період 2021-2027 роки прохання надсилати на електрону адресу Паланської сільської ради : palanka-otg@ukr.net, з підписом «Проєктні ідеї до Стратегії».  З питань звертатись до Наталії Станіславчук за номером телефону +380984283464.


Програма соціально-економічного розвитку Паланської сільської об’єднаної територіальної громади на 2020-2022 роки. (ЗІ ЗМІНАМИ)


Програма соціально-економічного розвитку Паланської сільської об’єднаної територіальної громади на 2020-2022 роки.


Програма соціально-економічного розвитку Паланської сільської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік.


Звіт про виконання програми соціально – економічного розвитку паланської сільської об’єднаної територіальної громади за І півріччя 2019 року.


Круглі столи в селах Паланка, Городецьке, Кочубіївка

18.09.2018 пройшли останні три  круглих столи в селах Паланка, Городецьке, Кочубіївка, щодо обговорення єдиної земельної документації в Паланській ОТГ. Мешканцями сіл були  розглянуті карти перспективного розвитку населених пунктів, та внесені пропозиції та зауваження. На цьому заході були присутні: старости сіл, громадські активісти, працівники соціальної сфери, представники бізнесу. Всі присутні були активними учасниками обговорення.

Дякуємо «Кімонікс Інтернешнл Інк.», яка забезпечує реалізацію проекту «Підтримка  аграрного і сільського розвитку» (фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та ТОВ «БломІнфо-Юкрейн»


Круглий стіл в селі Кочержинці щодо обговорення  перспективного розвитку села

17 вересня відбулося засідання круглого столу в селі Кочержинці щодо обговорення  перспективного розвитку села. Обговорення відбувалося за участю заступника сільського голови Шевчука А. О.,  старости села Завєрюхи О. М., державного кадастрового реєстратора Сімонік І. О., працівників відділу економічного розвитку, торгівлі та інвестицій, громадських активістів, одноосібників. На засіданні були присутні Сергій Кубах — керівник Проекту «Організація землеустрою для управління земельними ресурсами на території об’єднаної територіальної громади на прикладі Паланської сільської ради Уманського району Черкаської області» та Катерина Резнікова — керівник технічного департаменту ТОВ «БломІнфо-Юкрейн». На початку обговорення виникло чимало питань, які в ході засідання було конструктивно вирішено.

Дякуємо за участь!


Круглі столи в селах Томашівка, Максимівка, Громи.

11.09.2018  пройшли ще три круглих столи в селах Томашівка, Максимівка, Громи щодо обговорень єдиної земельної документації в Паланській ОТГ. Були розглянуті карти перспективного розвитку сіл. На цьому заході були присутні: старости сіл, громадські активісти, одноосібники, працівники соціальної сфери. Всі присутні були активними учасниками обговорення.

У ході обговорень виникло зауваження у с. Громи, щодо не відповідності місцезнаходження на карті двох ділянок №20, 22.

Дякуємо за участь!


Відбулося засідання круглого столу с. Берестівець щодо обговорень єдиної документації в Паланській ОТГ.

Між Паланською сільською радою та «Кімонікс Інтернешнл Інк.», яка забезпечує реалізацію проекту «Підтримка аграрного і сільського розвитку» (фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID)), 04.04.2018 підписано протокол про наміри щодо реалізації Проекту міжнародної технічної допомоги «Програма підтримки аграрного і сільського розвитку в Україні» («Агросільрозвиток»). На виконання протоколу видано розпорядження Паланської сільської ради від 10.05.2018 № 38а «Про створення  робочої групи з питань реалізації пілотного проекту «Організація землеустрою в умовах децентралізації».

У с. Берестівець відбулося засідання круглого столу щодо обговорень єдиної документації в Паланській ОТГ. На цьому заході були присутні:

Чекаленко В.І.- депутат сільської ради

Шевчук А.О.- заступник сільського голови

Балковський Д.І.- начальник відділу земельних відносин,комунального майна та житлово-комунального господарства

Ковальова Л.А.- провідний спеціаліст відділу економічного розвитку,торгівлі та інвестицій

Бєляєв В.Г.- помічник депутата

Кривошия А.В.- головний інженер ТОВ «Берестівець»

Ніженська Н.І.- діловод Берестівецької сільської ради

Ємець Н.Є.- художній керівник

У ході обговорень виникло одне зауваження: не всі землі державної власності позначені на карті.