Паланська громада

by Transposh - translation plugin for wordpress
Для громадян з порушенням слуху

Соціально-економічний розвиток


Програма соціально-економічного розвитку Паланської сільської об’єднаної територіальної громади на 2020-2022 роки.


Програма соціально-економічного розвитку Паланської сільської об’єднаної територіальної громади на 2019 рік.


Звіт про виконання програми соціально – економічного розвитку паланської сільської об’єднаної територіальної громади за І півріччя 2019 року.


Круглі столи в селах Паланка, Городецьке, Кочубіївка

18.09.2018 пройшли останні три  круглих столи в селах Паланка, Городецьке, Кочубіївка, щодо обговорення єдиної земельної документації в Паланській ОТГ. Мешканцями сіл були  розглянуті карти перспективного розвитку населених пунктів, та внесені пропозиції та зауваження. На цьому заході були присутні: старости сіл, громадські активісти, працівники соціальної сфери, представники бізнесу. Всі присутні були активними учасниками обговорення.

Дякуємо «Кімонікс Інтернешнл Інк.», яка забезпечує реалізацію проекту «Підтримка  аграрного і сільського розвитку» (фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та ТОВ «БломІнфо-Юкрейн»


Круглий стіл в селі Кочержинці щодо обговорення  перспективного розвитку села

17 вересня відбулося засідання круглого столу в селі Кочержинці щодо обговорення  перспективного розвитку села. Обговорення відбувалося за участю заступника сільського голови Шевчука А. О.,  старости села Завєрюхи О. М., державного кадастрового реєстратора Сімонік І. О., працівників відділу економічного розвитку, торгівлі та інвестицій, громадських активістів, одноосібників. На засіданні були присутні Сергій Кубах — керівник Проекту «Організація землеустрою для управління земельними ресурсами на території об’єднаної територіальної громади на прикладі Паланської сільської ради Уманського району Черкаської області» та Катерина Резнікова — керівник технічного департаменту ТОВ «БломІнфо-Юкрейн». На початку обговорення виникло чимало питань, які в ході засідання було конструктивно вирішено.

Дякуємо за участь!


Круглі столи в селах Томашівка, Максимівка, Громи.

11.09.2018  пройшли ще три круглих столи в селах Томашівка, Максимівка, Громи щодо обговорень єдиної земельної документації в Паланській ОТГ. Були розглянуті карти перспективного розвитку сіл. На цьому заході були присутні: старости сіл, громадські активісти, одноосібники, працівники соціальної сфери. Всі присутні були активними учасниками обговорення.

У ході обговорень виникло зауваження у с. Громи, щодо не відповідності місцезнаходження на карті двох ділянок №20, 22.

Дякуємо за участь!


Відбулося засідання круглого столу с. Берестівець щодо обговорень єдиної документації в Паланській ОТГ.

Між Паланською сільською радою та «Кімонікс Інтернешнл Інк.», яка забезпечує реалізацію проекту «Підтримка аграрного і сільського розвитку» (фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID)), 04.04.2018 підписано протокол про наміри щодо реалізації Проекту міжнародної технічної допомоги «Програма підтримки аграрного і сільського розвитку в Україні» («Агросільрозвиток»). На виконання протоколу видано розпорядження Паланської сільської ради від 10.05.2018 № 38а «Про створення  робочої групи з питань реалізації пілотного проекту «Організація землеустрою в умовах децентралізації».

У с. Берестівець відбулося засідання круглого столу щодо обговорень єдиної документації в Паланській ОТГ. На цьому заході були присутні:

Чекаленко В.І.- депутат сільської ради

Шевчук А.О.- заступник сільського голови

Балковський Д.І.- начальник відділу земельних відносин,комунального майна та житлово-комунального господарства

Ковальова Л.А.- провідний спеціаліст відділу економічного розвитку,торгівлі та інвестицій

Бєляєв В.Г.- помічник депутата

Кривошия А.В.- головний інженер ТОВ «Берестівець»

Ніженська Н.І.- діловод Берестівецької сільської ради

Ємець Н.Є.- художній керівник

У ході обговорень виникло одне зауваження: не всі землі державної власності позначені на карті.