Паланська громада

by Transposh - translation plugin for wordpress
Для громадян з порушенням слуху

Відкриття стадіону Кочубіївка

18 серпня всі охочі жителі Уманського району мали змогу відвідати яскраве маштабне дійство  в славному селі Кочубіївка. Напередодні Дня Незалежності тут відбулося уричисте відкриття сучасного стадіону, який був збудований силами ФГ «Агрофірма «Базис» та її керівника Володимира Олексійовича Осадчого.

Радість свята з місцевими жителями приїхали  розділити перший заступник голови облдержадміністрації Віталій Коваль, голова Уманської райдержадміністрації Євгеній Данченко, голова районної ради Оксана Супрунець, голова Паланської сільської об’єднаної територіальної громади Петро Федорович Кучеренко,  перший заступник голови  федерації футболу Черкаської області Володимир Григорович Фощій та заступник голови  федерації футболу Черкаської області Петро Петрович Євич. Почесні гості привітали всіх присутніх з цією знаковою подією та  передали цінні спортивні подарунки.

За вагомий особистий внесок у соціально-економічний та культурний розвиток сіл Городецьке та Кочубіївка, будівництво та облаштування нового сучасного стадіону в селі Кочубіївка, популяризацію спорту в Уманському районі від Уманської районної державної адміністрації та Уманської районної ради вручено подяку Осадчому Володимиру Олексійовичу, голові  ФГ «Агрофірма «Базис», заслуженому працівнику сільського господарства України, почесному громадянину Уманського району. Саме його коштом і вдалося здійснити реконструкцію стадіону.

Натомість Володимир Олексійович висловив вдячність усім керівникам та спеціалістам фермерського господарства, будівельникам, меценатам та небайдужим жителям села  за те, що вклали свою працю, свій час, свою душу в таку необхідну справу. Адже лише завдяки їх спільній праці жителі Кочубіївки одержали стадіон, який відповідає усім європейським стандартам якості.

Урочиста частина розпочалася з патріотичного флешмобу у виконанні вихованців дошкільного навчального закладу та учнів загально – освітньої школи села Кочубіївка.

Своїми показовими виступами шанувальників спорту вітали представники боксерського клубу «Ринг» Уманської ДЮСШ та обласної школи вищої спортивної майстерності з боксу. Видовищними були виступи штангістів та гирьовиків, а улюбленець публіки Марчак Вадим – майстер спорту, Чемпіон світу 2015 року, багаторазовий чемпіон України,  студент УДПУ показав майстер клас по завꞌязуванню цвяхів. Тепло зустрічали глядачі юних спортсменів зі змішаних єдиноборств спортивного клубу «Базис».

По завершенню офіційної частини свята під бурхливі оплески численних вболівальників,  на поле стадіону вийшли гравці футбольного клубу «Базис» с. Кочубіївка та СК «Ніка» с. Родниківка. Захоплива гра на першість Чемпіонату області закінчилась  результатом  4:1  на користь  господарів поля.

По завершенню матчу глядачі мали змогу насолоджуватися насиченою концертною програмою. Не залишили байдужими жодного з глядачів яскраві виступи танцювального колективу «Крок вперед», «Дружки-подружки» та артистів  з Університету Садівництва та Музичного училища.

Та справжнім подарунком для шанувальників української пісні став виступ народного артиста України – Степана Гіги.

Щирістю та  чудовою атмосферою запам’ятається спортивне свято. І ми віримо, що на новому стадіоні буде виховано не одне покоління спортсменів, які принесуть славу рідному селу та Уманщині.