Паланська громада

by Transposh - translation plugin for wordpress
Для громадян з порушенням слуху

Відкриття фельдшерського пункту у селі Кочубіївка

Оновлений фельдшерський пункт відкрили у селі Кочубіївка Паланської сільської об’єднаної територіальної громади. На відкриття медзакладу прийшли жителі сіл громади – тепер тут можна буде отримати невідкладну медичну допомогу або ж консультацію.

Урочисте відкриття за участю голови Паланської сільської ради Пера Федоровича Кучеренка , депутата сільської ради, керівника ФГ «Агрофірма «Базис» Володимира Олексійовича Осадчого та  директора комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Олександра Борисовича Новаківського, відбулось вчора, 21 листопада.

Як розповідають місцеві мешканці, раніше фельдшерський пункт був у незручному для жителів села місці. Натомість, нині він розміщений у центрі села та має комфортні умови для роботи медичного персоналу.

Натхненником процесу реконструкції став керівник ФГ «Агрофірма «Базис» Володимир Осадчий.  Ремонтні роботи здійснили силами будівельної бригади очолюваного ним господарства.
Сільський голова Петро Кучеренко  привітав присутніх та побажав селянам міцного здоров’я. За  сумлінну працю та особистий внесок  в реконструкцію закладів соціальної сфери села Кочубіївка він вручив подяки працівникам будівельної бригади ФГ «Агрофірма «Базис»: Вивальнюку С.І., Смілянцю В.В., Смішному Ю.О., Раку Є.А., Головатій В.С., Вивальнюку П.П., Ножнюку П.Г., Семенку В.А., керівник господарства додав до них грошові винагороди.

Подяка була вручена і Володимиру Осадчому за  активну депутатську діяльність та вагомий особистий внесок  у розвиток  соціальної сфери Паланської сільської об’єднаної територіальної громади.

Для розвитку медицини на селі завідуючій фельдшерським пунктом  Ользі Перепелиці було вручено подарунки від громади та від Центру первинної медико-санітарної допомоги.