Паланська громада

by Transposh - translation plugin for wordpress
Для громадян з порушенням слуху

Оголошення
Громадські слухання

Громівський старостинський округ Паланської сільської ради повідомляє про початок громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації:

  «Генеральний план с. Громи Уманського району
Черкаської області»

«Генеральний план с. Громи» розроблено згідно Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», з метою визначення територіального розвитку на проектний період з урахуванням перспектив, обґрунтованих раціональним використанням територіальних та природних ресурсів, а також з метою оптимальної функціональної організації території населеного пункту. Основні техніко-економічні показники:

збільшення межі села на 66,5 га;

розміщення проектної садибної житлової забудови пропонується на території
близько 30 га;

середній розмір земельної ділянки 0,25 га.

Замовник проекту:   Паланська сільська рада

Розробник проекту: Товариство з обмеженою відповідальністю «Кайлас Аеро», м.   Київ.

З матеріалами проекту містобудівної документації можна ознайомитися на сайті Паланської ОТГ palanskaotg.org.ua та в приміщенні Громівського старостинського округу: понеділок – п’ятниця  з 9.00 до 17.00 год.

Відповідальний: староста с. Громи Ковальчук О. В.

Пропозиції та  зауваження від фізичних та  юридичних осіб приймаються до 6 квітня 2020 року за адресою:  с. Громи, вул. Центральна, 39 (приміщення  старостинського округу)

Відповідно до ч.6, ст.21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місце проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.


Постанова від “07” лютого 2020 року Про призначення проміжних виборів депутата Паланської сільської ради об’єднаної територіальної громади в одномандатному виборчому окрузі №2


Бренд – своєрідна родзинка регіону. На Черкащині запустили процес створення бренду регіону. Зараз триває конкурс з відбору слогану для майбутнього бренду.

ДОЛУЧІТЬСЯ до голосування за обрання 1 із 3-х слоганів до майбутнього бренду Черкаської області!!!

Переглянути відео до ТОП-3 слоганів можна ТУТ:

Черкащина – місце сили https://youtu.be/18wPKW2w0pA

Черкащина – земля переможців https://youtu.be/dwC_RREbw_8

Черкащина – тут починається Україна https://youtu.be/LF3nX40AJNE

Слоган, який набере найбільше голосів, буде взято робочою групою з брендингу за основу для майбутнього бренду Черкащини.

Голосування триватиме до 19 січня 2020 року включно: https://vdmk.org/8175

Деталі за посиланням: http://brand.ck.ua

Додатково:

Департаментом регіонального розвитку облдержадміністрації ініційовано процес розробки бренду області. Зважаючи на це, в області створено робочу групу з брендингу,  до якої увійшли представники бізнесу, експерти в галузі маркетингу, брендингу, PR, дизайну та представники громадськості та регіональних інституцій. Робочою групою вже запущено 2-й етап конкурсу з обрання слогану.

Починаючи з 1 жовтня 2019 року змінюються реквізити бюджетних рахунків для сплати податків і зборів, відкритих відповідно до вимог стандарту ІВАN.

З 05.08.2019 набрала чинності постанова Правління Національного банку України від 28.12.2018 №162 «Про запровадження міжнародного номера банківського рахунку (IBAN) В Україні» (далі – Постанова №162).

з Постанови №162 в Україні номер банківського рахунку буде формуватися за стандартом IBAN та складатиме 29 літературно-цифрових символів, а саме:

Код країни + контрольний розряд + код банку + рахунок клієнта

   UAnn +nnnnnn +ccccccccccccccccccc

де, код країни: 2-значний, відображається великими літерами (UA), визначає код країни, у якій функціонує фінансова установа, що обслуговує IBAN;

контрольний розряд: 2 цифри, розраховані відповідно до алгоритму розрахунку контрольного розряду;

код банку: це шестизначний цифровий код фінансової установи, що обслуговує рахунок клієнта;

рахунок клієнта: складається з 19 символів. У випадку якщо номер рахунку має менше ніж 19 символів, тоді до нього додається відповідна кількість нулів, що проставляються перед номером рахунку.

Рахунки для зарахування податків, зборів, платежів до державного і місцевих бюджетів за стандартом IBAN вступають в дію з 01.10.2019.


Шановні жителі Паланської громади!
 
ЗАПРОШУЄМО ВЗЯТИ УЧАСТЬ В ЗАГАЛЬНИХ УРОЧИСТИХ ЗАХОДАХ
З НАГОДИ ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ


Постанова про утворення одномандатних виборчих округів для проведення додаткових  виборів депутатів Паланської сільської ради та затвердження їх меж.


Типова інструкція першочергових дій у разі загрози виникнення терористичних та диверсійних актів


До уваги споживачів, які одержують житлову субсидію!

Із березня 2019 року змінюється механізм виплати житлових субсидій. Для домогосподарств, яким субсидія призначена до 31 грудня 2018 року, субсидії за лютий 2019 року будуть виплачуватись готівкою. Для домогосподарств, яким субсидія призначена з січня 2019 року, її надання здійснюватиметься у грошовій безготівковій формі, шляхом перерахування коштів «Ощадбанку» для подальших розрахунків із надавачами послуг.

Розмір призначеної субсидії на оплату житлово-комунальних послуг за лютий 2019 року буде виплачено:

пенсіонерам – Пенсійним фондом України разом із пенсійною виплатою (доставка/виплата субсидій буде здійснена поштою або її буде зараховано на пенсійний банківський рахунок);

особам, які не одержують пенсії – «Ощадбанк» шляхом виплати субсидії через банківський грошовий переказ (для цього необхідно після 12 березня звернутись до будь-якого відділення банку з паспортом та ідентифікаційним номером).

Звертаємо увагу, що після отримання субсидії готівкою споживач має забезпечити оплату комунальних послуг, оскільки наявність простроченої заборгованості унеможливить подальше надання державної підтримки.

За інформацією Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України
ПОЛОЖЕННЯ про проведення I відкритого турніру Паланської сільської ради з волейболу серед  команд загальноосвітніх  навчальних закладів


Порядок оподаткування доходів громадян-одноосібників


З 1 січня 2019 року почнуть діяти нові фінансові штрафи за порушення трудового законодавства


Шановні підприємці територіальної громади

Нагадуємо вам, що Кабінетом Міністрів України затверджено заходи, спрямовані на детінізацію ринку праці. Згідно розпорядження 649-р від 5 вересня 2018 року передбачається проведення Державною службою України з питань праці, Державною фіскальною службою України, Пенсійним фондом України, Національною поліцією України, іншими центральними органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування спільних комплексних заходів, спрямованих на детінізацію ринку праці та вдосконалення контролю за оформленням трудових відносин із найманими працівниками.

Прошу звернути увагу на те, що роботодавець використовує незадекларовану працю, якщо:

      він не оформив із працівником трудовий договір і не повідомив про його найм до органів Державної фіскальної служби; 

     якщо офіційно виплачує лише частину заробітної плати, а решту у так званих конвертах;

     якщо укладено цивільно-правову угоду або договір із працівником, який фактично виконує певні трудові функції за посадою на постійному робочому місці і отримує за це винагороду на постійній основі;

     якщо роботодавець здійснює діяльність без реєстрації як юридична, або фізична особа — підприємець і при цьому наймає на роботу працівників.

Всі вищенаведені пункти є грубим порушенням чинного законодавства про працю, а саме:

    здійснення фактичного допуску до роботи працівників без укладання з ним трудового договору (контракту);

    виплата заробітної плати (винагороди) без нарахування та сплати єдиного внеску на  загальнообов’язкове соціальне страхування та податків;

    оформлення працівника на неповний робочий час у разі фактичного виконання роботи повний робочий час, установлений на підприємстві;

    підміна трудових відносин цивільними — використання праця працівника без укладання з ним трудового договору (контракту).

Варто пам’ятати!

Дані порушення статті 265 Кодексу законів про працю передбачають накладення на роботодавців штрафних санкцій у розмірі 30 мінімальних заробітних плат за кожного нелегально працюючого працівника.

Якщо роботодавець, як суб’єкт господарювання, провадить господарську діяльність без державної реєстрації, то це є порушенням статті 164 Кодексу України про адміністративні порушення, за яке передбачено штраф у розмірі 1000–2000 тисяч неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

 Державний інспектор праці відділу юридичного забезпечення 

Паланської сільської ради                                          Левченко І.М.


Запрошуємо вас, відвідати перше засідання робочої групи з розробки стратегії ОТГ, яке відбудеться за адресою: м. Умань,вул. Залізняка,2а  12.09.2018 о 10:00.


Оголошення про підсумки конкурсного відбору  на заміщення  вакантної посади директора Кочержинського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів»  Паланської сільської ради Уманського району Черкаської області


Запрошуємо молодих та активних взяти участь у всеукраїнській грі “теренова гра “січ-сила і честь” імені братів Чучупак”. Яка проходитиме з 20 по 23 вересня у черкаській області (чигиринський район, с.Буда, урочище холодний яр).

Із детальною інформацією можна ознайомитися на офіційній сторінці  гри у Fecebook за посиланням:  https://www.facebook.com./terenivka.sich/


Оголошення про оприлюднення  преліку осіб, яких допущено до участі  у конкурсному відборі на заміщення  вакантної посади директора Кочержинського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів»  Паланської сільської ради Уманського району Черкаської області


Організація землеустрою на території Паланської об’єднаної територіальної громади


Конкурс на заміщення вакантної посади


До відома депутатів Паланської сільської ради


Конкурс на заміщення вакантної посади 19.


Стратегія розвитку


Громадські слухання щодо розгляду детального плану території в с. Паланка по вул.Грушевського, 10 для розміщення амбулаторії.


Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Кочержинського НВК


Положення про конкурс на посаду директора закладу загальної середньої освіти Паланської сільської ради


Про створення Центру надання адміністративних послуг Паланської сільської ради