Паланська громада

by Transposh - translation plugin for wordpress
Для громадян з порушенням слуху

Оголошення


Паланська сільська рада інформує про затвердження документів державного планування містобудівної документації Генеральних планів та Планів зонування території (у складі Генеральних планів) сіл Берестівець, Городецьке, Кочержинці, Кочубіївка, Максимівка, Паланка, Томашівка Паланської сільської ради Уманського району Черкаської області.

На виконання вимог статті 16 Закону України “Про стратегічну екологічну оцінку” оприлюднюємо затверджені документи державного планування, заходи, передбачені для здійснення моніторингу наслідків виконання документів державного планування, довідки про консультації та про громадське обговорення (детальніше із містобудівною документацією можливо ознайомитись у розділі “МІСТОБУДУВАННЯ“)


Паланська сільська рада повідомляє про початок процедури громадського обговорення Звіту з оцінки впливу на довкілля №202010226798 про плановану діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля, а саме зберігання, фасування, пакування та маркування пестицидів  ( гербіциди, фунгіциди, інсектициди) на території господарсько-складського комплексу «Родниківка» в Черкаській області Уманського району села Родниківка вулиця Гагаріна, 2б та 2б-2.  Ознайомлення зі Звітом у відповідному порядку буде здійснюватися в приміщенні Паланської сільської ради, відділ земельних відносин, комунальної власності та житлово-комунального господарства.  за адресою: вул. Залізняка, 2а, м. Умань.

Замовник розроблення Звіту з оцінки впливу на довкілля  ТОВ «Бадваси», виконавець ТОВ  «СПЕЦЕНЕРГОКОМПЛЕКС».


ОГОЛОШЕННЯ

про проведення конкурсу

Відповідно Закону України  “Про місцеве самоврядування в Україні”,  статті 8 та статті 13 Закону України «Про соціальні послуги», постанови Кабінету Міністрів України від 03 березня 2020 року №200 «Про затвердження Положення про конкурсну комісію, умови та порядок проведення конкурсу на зайняття вакантної посади керівника надавача соціальних послуг державного/комунального сектору», рішення Паланської сільської ради від 15.12.2020 року № 35-2/VІІІ «Про створення комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Паланської сільської ради» та рішення виконавчого комітету сільської ради від 17.12.2020 № 6 «Про оголошення конкурсу на посаду директора комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Паланської сільської ради», сільська рада оголошує конкурс на зайняття вакантної посади директора КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ «ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ» ПАЛАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ.

Місце знаходження КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ«ЦЕНТР НАДАННЯ СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ» ПАЛАНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ: 20340, Черкаська область, Уманський район, с.Паланка, вулиця Грушевського, будинок 11.

Основними завданнями  Центру є: 

  • проведення соціально-профілактичної роботи, спрямованої на запобігання потраплянню в   складні   життєві   обставини   осіб/сімей,   які   належать до вразливих груп населення;
  • надання особам/сім’ям комплексу соціальних послуг, яких вони потребують, відповідно  до  переліку послуг, затвердженого Мінсоцполітики, з метою мінімізації або подолання таких обставин.

Для участі в конкурсі претендент особисто подає такі документи:

– заяву про участь у конкурсі;

– належним чином завірені копії документа, що посвідчує особу, документа про освіту, трудової книжки або інших документів, що засвідчують досвід роботи;

– автобіографію;

– мотиваційний лист, складений у довільній формі;

– довідку про відсутність судимості;

– перспективний план розвитку Комунального закладу «Центр надання соціальних послуг» Паланської сільської ради.

Крім зазначених документів, претендент може додатково подавати документи стосовно досвіду роботи, професійної компетентності, репутації (характеристики, рекомендації, наукові публікації тощо).

Кваліфікаційні вимоги до претендентів:

Громадянство України, вища освіта, стаж роботи у відповідній сфері діяльності не менше 3-х років, вільне володіння державною мовою та здатність за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки. Знання основних принципів роботи з комп’ютером та відповідних програмних засобів.

Заробітна плата директора складається з посадового окладу, надбавок передбачених чинним законодавством.

Приймання документів від претендентів здійснюється з 18 грудня 2020 року до  29 грудня 2020 року.

Засідання конкурсної комісії відбудеться 30 грудня 2020 року в приміщенні Паланської сільської ради за адресою: 20300, м. Умань вул. Залізняка, 2А .

Документи приймаються  за адресою: 20300, м. Умань,вул.. Залізняка,2А, каб.245.

Відповідальна особа за надання інформації про конкурс та прийняття документів – начальник відділу організаційно-кадрової роботи сільської ради Титикало Ж.В.До уваги отримувачів житлових субсидій

Перелік страхувальниківЗвернення депутатів Паланської сільської ради до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України, народного депутата України Яценка А.В., Черкаської обласної державної адміністрації, Черкаської обласної ради, Служби автомобільних доріг в Черкаській області.
ДО УВАГИ СПОЖИВАЧІВ !

(01.06.2020) На виконання пункту 2 розділу ІІ Порядку інформування споживачів про намір зміни цін/тарифів на комунальні послуги з обґрунтуванням такої необхідності, затвердженого Наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 05 червня 2018 року № 130 Паланська сільська рада доводить до відома споживачів, що має намір затвердити тариф на централізоване водопостачання для комунального підприємства «Благодар».

Комунальне підприємство «Благодар» звернулось до виконавчого комітету Паланської сільської ради із заявою та розрахунковими матеріалами для встановлення тарифів з централізованого водопостачання.

З метою належного функціонування підприємства виникла нагальна необхідність затвердження тарифів на послуги централізованого водопостачання до економічно обґрунтованого рівня. Затвердження тарифу на послугу з централізованого водопостачання  необхідно для забезпечення беззбиткової діяльності КП «Благодар», відповідно до вимог Господарського кодексу України та статті 31 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» від 24.06.2004р. №1875-IV.

Розрахунок тарифів був здійснений відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України «Про забезпечення єдиного підходу до формування тарифів на житлово-комунальні послуги» від 01.06.2011 р. № 869.

Розрахунковий (плановий) тариф на централізоване водопостачання  має наступний розмір:

  • Централізоване водопостачання – 13,00 грн. за 1куб. м. без ПДВ;

Згідно з поданими розрахунками скорегований  плановий тариф становитиме:

Послуга

                        

Плановий тариф, грн/м³ без ПДВ
Населення Бюджетні установи Інші споживачі
Централізоване постачання холодної води 13,00 14,77 15,36

КП «Благодар» приймає зауваження і пропозиції від фізичних та юридичних осіб протягом 14 календарних днів з дня розміщення цього повідомлення за адресою: 20300 вул. Залізняка, 2а м.Умань  Черкаської області, , e-mail: kpblagodar@gmail.com (із зазначенням в темі листа «зауваження і пропозиції до тарифів»).

(01.06.2020) Заява про встановлення тарифів КП «Благодар»

(01.06.2020) ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА щодо необхідності встановлення тарифів з надання послуг з централізованого водопостачання на території сіл Паланської сільської ради

(01.06.2020) Розрахунок тарифів на послуги вивезення відходів КП «Благодар»

(01.06.2020) Розрахунок тарифів на послугу з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення на плановий період

(01.06.2020) Структура планового економічно обгрунтованого тарифу на централізоване водопостачання КП «Благодар»


Виконавчий комітет Паланської сільської ради повідомляє про громадське обговорення містобудівної документації, а саме: детального плану території  для будівництва житлового будинку в селі Городецьке по пров. Першотравневий, 1. Ознайомлення з детальним планом у відповідному порядку буде здійснюватися на офіційному веб-сайті Паланської сільської ради в розділі «Містобудування», а також в приміщенні Паланської сільської ради (кабінет 242) за адресою: вул. Залізняка, 2а, м. Умань.

Замовник розроблення проекту містобудівної документації – виконавчий комітет Паланської сільської  ради, розробник – приватний архітектор Прищепов В.О.


ОГОЛОШЕННЯ

ПРО ПЕРЕМОЖЦЯ КОНКУРСУ НА ВИЗНАЧЕННЯ ВИКОНАВЦЯ ПОСЛУГИ З ВИВЕЗЕННЯ ТВЕРДИХ ПОБУТОВИХ ВІДХОДІВ НА ТЕРИТОРІЇ СІЛ ПАЛАНСЬКОЇ  ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Відповідно до Постанов Кабінету Міністрів України від 21.07.2005 р. № 631 «Про затвердження порядку проведення конкурсу з надання житлово-комунальних послуг», від 10.12.2008 р. № 1070 «Про затвердження Правил надання послуг з вивезення побутових відходів» (зі змінами), від  16.11.2011 п. № 1173 «Про питання надання послуг з вивезення побутових відходів», 12 травня 2020 року відбувся конкурс із визначення виконавця послуг із вивезення твердих побутових відходів на території сіл Паланської об’єднаної територіальної громади.

Виконавцем послуг із вивезення побутових відходів визначено комунальне підприємство «Благодар» Паланської сільської ради (ЄДРПОУ 42853981), строком на 5 (п’ять) років.

Конкурсна комісія

(Опубліковано 13.05.2020)


Повідомлення про оприлюднення регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу проєкту рішення Паланської сільської ради «Про місцеві податки і збори на 2021 рік»

Проєкт рішення  сільської ради «Про місцеві податки і збори на 2021 рік» та аналіз його регуляторного впливу підготовлений у відповідності до Податкового Кодексу України, з метою запровадження  місцевих податків і зборів на території Паланської сільської об’єднаної територіальної громади та оприлюднений на сайті Паланської громади  https://palanskaotg.org.ua/ в рубриці «Регуляторна діяльність», категорія «Оприлюднення проектів регуляторних актів».

Зауваження та пропозиції від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань приймаються на адресу: 20340, Черкаська обл., Уманський р-н, с. Паланка, вул. Грушевського, буд. 11 ( тел. 04744-99442, 04744-99431) виключно у письмовій формі протягом одного місяця з дня оприлюднення регуляторного акта.

(Опубліковано 21.04.2020)


ПОВІДОМЛЕННЯ про результати виборів депутата Паланської сільської ради Уманського району Черкоської області в одномандатному виборчому окрузі №2ОГОЛОШЕННЯ

ПРО ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ НА ВИЗНАЧЕННЯ ВИКОНАВЦЯ ПОСЛУГИ З ВИВЕЗЕННЯ ТВЕРДИХ ПОБУТОВИХ ВІДХОДІВ НА ТЕРИТОРІЇ СІЛ ПАЛАНСЬКОЇ  ОБ’ЄДНАНОЇ ТЕРИТОРІАЛЬНОЇ ГРОМАДИ

Згідно з рішенням виконавчого комітету Паланської сільської ради № 23 від 11.03.2020р. оголошується проведення конкурсу на визначення виконавця послуги з вивезення твердих побутових відходів території  Паланської сільської об’єднаної територіальної громади.

Конкурс проводиться відповідно до вимог Закону України “Про житлово-комунальні послуги”, Закону України “Про відходи”, постанов Кабінету Міністрів України № 1070 від 10.12.2008р. «Про затвердження Правил надання послуг з вивезення побутових відходів» та № 1173 від 16.11.2011р. «Питання надання послуг з вивезення побутових відходів».
1. Найменування, місце знаходження організатора конкурсу:
Виконавчий комітет Паланської сільської ради 20300, Черкаська область, Уманський район, вул. Залізняка, 2а.
2. Підстава для проведення конкурсу:
Стаття 35-1 Закону України “Про відходи”, рішенням виконавчого комітету Паланської сільської ради № 23 від 11.03.2020р. “Про проведення конкурсу на визначення виконавця послуги з вивезення твердих побутових відходів з території  Паланської сільської об’єднаної територіальної громади “.
3. Місце і час проведення конкурсу, прізвище та посада, номер
телефону особи, в якої можна ознайомитися з умовами надання послуг з вивезення твердих побутових відходів:
Місце: 20300, Черкаська область, Уманський район, вул. Залізняка, 2а.каб. 207.
Дата: 12.05.2020р.
Час: 08 год. 00 хв.
Заступник сільського голови з питань діяльності виконавчих органів влади, голова комісії – Шевчук Анатолій Олександрович, тел. (04744) 9-94-31.
4. Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:
1) Наявність в учасника конкурсу достатньої кількості спеціально обладнаних транспортних засобів для вивезення твердих побутових відходів, що утворюються у житловій забудові та на підприємствах, в установах, організаціях на території сіл Паланської сільської об’єднаної територіальної громади.
Наявність матеріально-технічної бази, технічний стан якої дозволяє забезпечити зберігання та охорону спеціально обладнаних транспортних засобів для вивезення твердих побутових відходів, здійснювати щоденний контроль за технічним станом транспортних засобів власними силами, виконання регламентних робіт з технічного обслуговування та ремонту спеціально обладнаних транспортних засобів, підтримання належного санітарного стану спеціально обладнаних транспортних засобів.
2) Вартість надання послуги з вивезення твердих побутових відходів.
3) Досвід роботи з надання послуг з вивезення твердих побутових відходів.
4) Наявність та кількість працівників відповідної кваліфікації.
5) Наявність ліцензій та дозволів на надання послуги, якщо це передбачено чинним законодавством України.
5. Характеристика території, де повинні надаватися послуги з вивезення твердих побутових відходів:
послуги надають у межах території сіл Паланської сільської об’єднаної територіальної громади.
– площа сіл – 23750,61 га.
– 4201 будинків приватного сектору;
– кількість контейнерів, встановлених на вулицях приватного сектору – 0;
– кількість вулиць – 126; провулків – 25;
– протяжність комунальних доріг – 204,5км , із них 118,45 з асфальтовим покриттям, грунтові дороги 38,1км;
– відстань до полігону твердих побутових відходів не більше 50 км.
6. Характеристика об’єктів утворення побутових відходів за джерелами їх утворення:
– приватні житлові будинки:
загальна кількість будинків – 4201, в яких проживає 7696осіб;
– контейнерних майданчиків – 0, контейнерів 0 шт.,
– підприємства, установи та організації – 87 од:
– на території громади діють 12 юридичних осіб, 38 бюджетних установ та організацій, 37  приватних підприємця;
7. Характеристика полігону твердих побутових відходів.
Полігон твердих побутових відходів відсутній, виконавець сам повинен визначитись і запропонувати місце розміщення ТВП:
8. Способи, місце та кінцевий строк подання конкурсних пропозицій:
– Спосіб подання конкурсних пропозицій – особисто або поштою.
– Місце подання конкурсних пропозицій – 20300, Черкаська область, Уманський район, вул. Залізняка, 2а. каб. 207.

– Кінцевий строк подання конкурсних пропозицій – до 08 год. 00 хв. 12.05.2020 року.
9. Способи і місце отримання конкурсної документації.
1) Способи отримання конкурсної документації: особисто або поштою.
2) Місце отримання конкурсної документації:
20300, Черкаська область, Уманський район, вул. Залізняка, 2а. каб. 207, тел. (04744) 9-94-31;
– сайт Паланської сільської ради (розділ “Нормативні документи”, підрозділ “Рішення виконавчого комітету”, рішення виконавчого комітету № 23 від 11.03.2020р. “Про проведення конкурсу на визначення виконавця послуги з вивезення твердих побутових відходів з території  Паланської сільської об’єднаної територіальної громади “.).

Виконавчий комітет
Паланської сільської ради

(Опубліковано 12.03.2020)Громадські слухання

Громівський старостинський округ Паланської сільської ради повідомляє про початок громадського обговорення щодо врахування громадських інтересів у проекті містобудівної документації:

  «Генеральний план с. Громи Уманського району
Черкаської області»

«Генеральний план с. Громи» розроблено згідно Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», з метою визначення територіального розвитку на проектний період з урахуванням перспектив, обґрунтованих раціональним використанням територіальних та природних ресурсів, а також з метою оптимальної функціональної організації території населеного пункту. Основні техніко-економічні показники:

збільшення межі села на 66,5 га;

розміщення проектної садибної житлової забудови пропонується на території
близько 30 га;

середній розмір земельної ділянки 0,25 га.

Замовник проекту:   Паланська сільська рада

Розробник проекту: Товариство з обмеженою відповідальністю «Кайлас Аеро», м.   Київ.

З матеріалами проекту містобудівної документації можна ознайомитися на сайті Паланської ОТГ palanskaotg.org.ua та в приміщенні Громівського старостинського округу: понеділок – п’ятниця  з 9.00 до 17.00 год.

Відповідальний: староста с. Громи Ковальчук О. В.

Пропозиції та  зауваження від фізичних та  юридичних осіб приймаються до 6 квітня 2020 року за адресою:  с. Громи, вул. Центральна, 39 (приміщення  старостинського округу)

Відповідно до ч.6, ст.21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» пропозиції подаються громадянами у письмовому вигляді із зазначенням прізвища, ім’я та по батькові, місце проживання, особистим підписом і повинні містити обґрунтування з урахуванням вимог законодавства, будівельних норм, державних стандартів та правил.


Постанова від “07” лютого 2020 року Про призначення проміжних виборів депутата Паланської сільської ради об’єднаної територіальної громади в одномандатному виборчому окрузі №2


Бренд – своєрідна родзинка регіону. На Черкащині запустили процес створення бренду регіону. Зараз триває конкурс з відбору слогану для майбутнього бренду.

ДОЛУЧІТЬСЯ до голосування за обрання 1 із 3-х слоганів до майбутнього бренду Черкаської області!!!

Переглянути відео до ТОП-3 слоганів можна ТУТ:

Черкащина – місце сили https://youtu.be/18wPKW2w0pA

Черкащина – земля переможців https://youtu.be/dwC_RREbw_8

Черкащина – тут починається Україна https://youtu.be/LF3nX40AJNE

Слоган, який набере найбільше голосів, буде взято робочою групою з брендингу за основу для майбутнього бренду Черкащини.

Голосування триватиме до 19 січня 2020 року включно: https://vdmk.org/8175

Деталі за посиланням: http://brand.ck.ua

Додатково:

Департаментом регіонального розвитку облдержадміністрації ініційовано процес розробки бренду області. Зважаючи на це, в області створено робочу групу з брендингу,  до якої увійшли представники бізнесу, експерти в галузі маркетингу, брендингу, PR, дизайну та представники громадськості та регіональних інституцій. Робочою групою вже запущено 2-й етап конкурсу з обрання слогану.
Починаючи з 1 жовтня 2019 року змінюються реквізити бюджетних рахунків для сплати податків і зборів, відкритих відповідно до вимог стандарту ІВАN.

З 05.08.2019 набрала чинності постанова Правління Національного банку України від 28.12.2018 №162 «Про запровадження міжнародного номера банківського рахунку (IBAN) В Україні» (далі – Постанова №162).

з Постанови №162 в Україні номер банківського рахунку буде формуватися за стандартом IBAN та складатиме 29 літературно-цифрових символів, а саме:

Код країни + контрольний розряд + код банку + рахунок клієнта

   UAnn +nnnnnn +ccccccccccccccccccc

де, код країни: 2-значний, відображається великими літерами (UA), визначає код країни, у якій функціонує фінансова установа, що обслуговує IBAN;

контрольний розряд: 2 цифри, розраховані відповідно до алгоритму розрахунку контрольного розряду;

код банку: це шестизначний цифровий код фінансової установи, що обслуговує рахунок клієнта;

рахунок клієнта: складається з 19 символів. У випадку якщо номер рахунку має менше ніж 19 символів, тоді до нього додається відповідна кількість нулів, що проставляються перед номером рахунку.

Рахунки для зарахування податків, зборів, платежів до державного і місцевих бюджетів за стандартом IBAN вступають в дію з 01.10.2019.


Шановні жителі Паланської громади!
 
ЗАПРОШУЄМО ВЗЯТИ УЧАСТЬ В ЗАГАЛЬНИХ УРОЧИСТИХ ЗАХОДАХ
З НАГОДИ ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ


Постанова про утворення одномандатних виборчих округів для проведення додаткових  виборів депутатів Паланської сільської ради та затвердження їх меж.


Типова інструкція першочергових дій у разі загрози виникнення терористичних та диверсійних актів


До уваги споживачів, які одержують житлову субсидію!

Із березня 2019 року змінюється механізм виплати житлових субсидій. Для домогосподарств, яким субсидія призначена до 31 грудня 2018 року, субсидії за лютий 2019 року будуть виплачуватись готівкою. Для домогосподарств, яким субсидія призначена з січня 2019 року, її надання здійснюватиметься у грошовій безготівковій формі, шляхом перерахування коштів «Ощадбанку» для подальших розрахунків із надавачами послуг.

Розмір призначеної субсидії на оплату житлово-комунальних послуг за лютий 2019 року буде виплачено:

пенсіонерам – Пенсійним фондом України разом із пенсійною виплатою (доставка/виплата субсидій буде здійснена поштою або її буде зараховано на пенсійний банківський рахунок);

особам, які не одержують пенсії – «Ощадбанк» шляхом виплати субсидії через банківський грошовий переказ (для цього необхідно після 12 березня звернутись до будь-якого відділення банку з паспортом та ідентифікаційним номером).

Звертаємо увагу, що після отримання субсидії готівкою споживач має забезпечити оплату комунальних послуг, оскільки наявність простроченої заборгованості унеможливить подальше надання державної підтримки.

За інформацією Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України
ПОЛОЖЕННЯ про проведення I відкритого турніру Паланської сільської ради з волейболу серед  команд загальноосвітніх  навчальних закладів


Порядок оподаткування доходів громадян-одноосібників


З 1 січня 2019 року почнуть діяти нові фінансові штрафи за порушення трудового законодавства


Шановні підприємці територіальної громади

Нагадуємо вам, що Кабінетом Міністрів України затверджено заходи, спрямовані на детінізацію ринку праці. Згідно розпорядження 649-р від 5 вересня 2018 року передбачається проведення Державною службою України з питань праці, Державною фіскальною службою України, Пенсійним фондом України, Національною поліцією України, іншими центральними органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування спільних комплексних заходів, спрямованих на детінізацію ринку праці та вдосконалення контролю за оформленням трудових відносин із найманими працівниками.

Прошу звернути увагу на те, що роботодавець використовує незадекларовану працю, якщо:

      він не оформив із працівником трудовий договір і не повідомив про його найм до органів Державної фіскальної служби; 

     якщо офіційно виплачує лише частину заробітної плати, а решту у так званих конвертах;

     якщо укладено цивільно-правову угоду або договір із працівником, який фактично виконує певні трудові функції за посадою на постійному робочому місці і отримує за це винагороду на постійній основі;

     якщо роботодавець здійснює діяльність без реєстрації як юридична, або фізична особа — підприємець і при цьому наймає на роботу працівників.

Всі вищенаведені пункти є грубим порушенням чинного законодавства про працю, а саме:

    здійснення фактичного допуску до роботи працівників без укладання з ним трудового договору (контракту);

    виплата заробітної плати (винагороди) без нарахування та сплати єдиного внеску на  загальнообов’язкове соціальне страхування та податків;

    оформлення працівника на неповний робочий час у разі фактичного виконання роботи повний робочий час, установлений на підприємстві;

    підміна трудових відносин цивільними — використання праця працівника без укладання з ним трудового договору (контракту).

Варто пам’ятати!

Дані порушення статті 265 Кодексу законів про працю передбачають накладення на роботодавців штрафних санкцій у розмірі 30 мінімальних заробітних плат за кожного нелегально працюючого працівника.

Якщо роботодавець, як суб’єкт господарювання, провадить господарську діяльність без державної реєстрації, то це є порушенням статті 164 Кодексу України про адміністративні порушення, за яке передбачено штраф у розмірі 1000–2000 тисяч неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

 Державний інспектор праці відділу юридичного забезпечення 

Паланської сільської ради                                          Левченко І.М.


Запрошуємо вас, відвідати перше засідання робочої групи з розробки стратегії ОТГ, яке відбудеться за адресою: м. Умань,вул. Залізняка,2а  12.09.2018 о 10:00.


Оголошення про підсумки конкурсного відбору  на заміщення  вакантної посади директора Кочержинського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів»  Паланської сільської ради Уманського району Черкаської області


Запрошуємо молодих та активних взяти участь у всеукраїнській грі “теренова гра “січ-сила і честь” імені братів Чучупак”. Яка проходитиме з 20 по 23 вересня у черкаській області (чигиринський район, с.Буда, урочище холодний яр).

Із детальною інформацією можна ознайомитися на офіційній сторінці  гри у Fecebook за посиланням:  https://www.facebook.com./terenivka.sich/


Оголошення про оприлюднення  преліку осіб, яких допущено до участі  у конкурсному відборі на заміщення  вакантної посади директора Кочержинського навчально-виховного комплексу «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів»  Паланської сільської ради Уманського району Черкаської області


Організація землеустрою на території Паланської об’єднаної територіальної громади


Конкурс на заміщення вакантної посади


До відома депутатів Паланської сільської ради


Конкурс на заміщення вакантної посади 19.


Стратегія розвитку


Громадські слухання щодо розгляду детального плану території в с. Паланка по вул.Грушевського, 10 для розміщення амбулаторії.


Оголошення про проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора Кочержинського НВК


Положення про конкурс на посаду директора закладу загальної середньої освіти Паланської сільської ради


Про створення Центру надання адміністративних послуг Паланської сільської ради