Паланська громада

by Transposh - translation plugin for wordpress
Для громадян з порушенням слуху

Пишаємося нашими спортсменами! Так тримати!

Спортсмени Паланської сільської ради, як переможці обласних змагань, представляли нашу область у місті Ворохта Івано-Франківської області, де було проведено перші Всеукраїнські змагання серед сільських об’єднаних територіальних громад. Впродовж чотирьох днів з 19 по 22 вересня за нагороди боролись збірні сільських, селищних ОТГ з 21 області.

Звичайно, хвилювання та почуття відповідальності не завжди давало можливість сконцентрувати свою увагу – це далося в знаки. Тому, наші спортсмени посіли хоч і не призове, але достатньо високе місце – п’яте загальнокомандне.

Якщо дивитись в  розрізі змагань, то маємо наступні результати:

Гирьовий спорт – 2 місце (Марчак Вадим).

Футзал – 3 місце. (Сорокін Сергій, Тастанкулов Владислав, Чернишенко Микола, Гріщенко Юрій, Попсуй Олександр, Янчук Сергій, Смілянець Вадим, Тепляков Артем).

Шашки – 5 місце (Шмалій Світлана).

Настільний теніс – загальнокомандне 7 місце ( Попков Максим, Полярушенко Лілія ).

Шахи – 16 місце( Курган Василь).

Хочеться подякувати Володимирові Осадчому- незмінному меценату, який взяв на себе всю фінансову та організаційну підготовку, і по-батьківському дбав про кожного учасника під час змагань.

Мальовнича Ворохта надовго закарбується в пам’яті кожного учасника цих спортивних ігор своєю чарівною красою та дружнім духом суперництва у кожному із представлених видах спорту.