Паланська громада

by Transposh - translation plugin for wordpress
Для громадян з порушенням слуху

До зустрічі, «Лідер»!

До зустрічі, «Лідер»!

Чотирнадцять днів промайнули так швидко! Але кожен день у таборі “Лідер” в селі Берестівець для хлопців та дівчат був цікавою історією, яка наповнювалася веселим сміхом, відкриттями, здивуванням та очікуванням чогось нового.

Вихователі проводили з дітьми різноманітні ігри, змагання, мандрівки, екскурсії, а найголовніше – спілкування. Все це в комплексі – творення міцної учнівської родини.

Святковий концерт, який підготували діти в день закриття табірної зміни, свідчив про яскраві, веселі та щасливі проведені дні, які запам’ятаються вихованцям на все життя. Начальник відділу освіти Паланської сільської ради Ігор Кузьменко висловив велику подяку всім педагогам, які робили відпочинок дітей незабутнім та неповторним, а дітям побажав вчитись та досягати блискучих успіхів. Директор табору Наталія Кузьменко згадала всіх, хто причетний до організації дозвілля молоді. Особлива вдячність мовилась кухарям, які забезпечували п’ятиразове харчування та смачні обіди, медсестрі, завдяки турботі якої, дехто з молодого покоління захотів освоїти благородну професію лікаря. Староста села Берестівець, Галина Панасюк, окрім слів подяки, подарувала вихователям квіти, солодощі, відзначила грамотами, а всім вихованцям – пам’ятні дарунки на згадку про незабутні дні в літньому таборі.

Ніхто не хотів прощатись і залишати чудове місце відпочинку.

Спогади, друзі, яскраві емоції, драйвовий настрій… Враження залишаться на цілий рік!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *