Паланська громада

by Transposh - translation plugin for wordpress
Для громадян з порушенням слуху

Засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку освіти на 2021-2024 роки

Засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку освіти на 2021-2024 роки

11 лютого 2021 року відбулось перше засідання робочої групи з розробки Стратегії розвитку освіти на 2021-2024 роки, до складу якої увійшли заступник сільського голови Супрунець О.А., начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Сарніцька Н.М., координатори, депутати сільської ради, керівники ЗЗСО, батьки та учні всіх сіл громади.

На початку засідання зі вступним словом до учасників звернулася заступник сільського голови Супрунець О.А., яка ознайомила з основними аспектами розробки Стратегії розвитку освіти. Саме Стратегія визначить траєкторію розвитку освіти на найближчі роки.

До засідання долучився сільський голова Яремчук Р.А., який наголосив на особливій важливості написання Стратегії, що дозволить проаналізувати всі проблеми, ризики та можливості розвитку не тільки освіти, а й всієї громади

Кооринатори Булавка О.П., Байда І.Ф., Станіславчук Н.О. та Приходько А.В. ознайомили з основними аспектами розробки Стратегії розвитку освіти, послідовністю етапів процесу планування, а також питаннями щодо організації процесу збору даних та проведення соціально-економічного аналізу стану освіти Паланської СТГ, проведення опитування учнів, батьків, вчителів та мешканців громади.

Члени робочої групи активно долучились до обговорення вищезазначених питань та визначились з планом роботи на наступний місяць. Активно і плідно працювала учнівська молодь, яка представляла населені пункти нашої громади.

Уже розпочалось проведення анкетування, яке забезпечить широке вивчення громадської думки жителів населених пунктів громади та буде враховане у процесі формування Стратегії.


 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *