Паланська громада

by Transposh - translation plugin for wordpress
Для громадян з порушенням слуху

Звільнення

ЗОЗУЛЯ Галина Миронівна

31 грудня 2019 року звільнено з посади спеціаліста І категорії відділу бухгалтерського обліку та звітності  Паланської сільської у зв’язку з переведенням, за її згоди, до централізованої бухгалтерії відділу освіти, культури, молоді та спорту Паланської сільської ради.

 

ТКАЧЕНКО Оксана Андріївна

31 грудня 2019 року звільнено з посади спеціаліста І категорії відділу бухгалтерського обліку та звітності  Паланської сільської у зв’язку з переведенням, за її згоди, до централізованої бухгалтерії відділу освіти, культури, молоді та спорту Паланської сільської ради.

 

КОЛЕСНИК Юлія Андріївна

30 листопада 2019 року звільнено  з посади провідного спеціаліста відділу бухгалтерського обліку та звітності  Паланської сільської ради у зв’язку з переведенням, за її згоди, до централізованої бухгалтерії відділу освіти, культури, молоді та спорту Паланської сільської ради.

 

ШМАЛІЙ Світлана Іванівна

28 серпня 2019 року достроково припинила повноваження секретаря Паланської сільської ради,  за власним бажанням, у  зв’язку з необхідністю догляду за дитиною до досягнення нею чотирнадцятирічного віку.

 

СКИДАН Олег Юрійович

23 серпня 2019 року звільнено з посади директора комунального підприємства «Благодар» Паланської сільської ради Уманського району Черкаської області, за угодою сторін.

 

МОСПАН Віталій Васильович

04 червня 2019 року звільнено з посади начальника відділу юридичного забезпечення, правопорядку, цивільного захисту та надзвичайних ситуацій, охорони праці, зв’язків з правоохоронними органами та оборонно-мобілізаційної роботи сільської ради за власним бажанням.

 

СЛОБОДЯН Оксана Дмитрівна

31 березня 2019 року звільнено з посади начальника відділу  з питань правопорядку, цивільного захисту та надзвичайних ситуацій, охорони праці, зв’язків з правоохоронними органами та оборонно-мобілізаційної роботи  Паланської сільської ради,  у зв’язку із скороченням штату працівників.

 

ПОЛІЩУК Олена Павлівна

31 березня 2019 року звільнено з посади провідного спеціаліста відділу земельних відносин, комунальної власності та житлово-комунального господарства  Паланської сільської ради, за угодою сторін.

 

ПОЛІЩУК Людмила Михайлівна

31 березня 2019 року звільнено з посади провідного спеціаліста відділу земельних відносин, комунальної власності та житлово-комунального господарства  Паланської сільської ради, за власним бажанням.

 

БАЛКОВСЬКИЙ Дмитро Іванович

31 березня 2019 року звільнено  з посади начальника відділу земельних відносин, комунальної власності та житлово-комунального господарства  Паланської сільської ради, за власним бажанням.

 

КОВАЛЬОВА Любов Анатоліївна 

31 березня 2019 звільнено з посади провідного спеціаліста відділу економічного розвитку, торгівлі та інвестицій Паланської сільської ради, у зв’язку з відмовою від продовження роботи у зв’язку із зміною істотних умов праці.

 

ЗАПАСКО Любов Михайлівна

26 березня 2019 року з посади начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності – головного бухгалтера Паланської сільської ради, за власним бажанням.

 

ГРАБЧАК Аліна Олександрівна

20 березня 2019 року звільнено  з посади бібліотекаря Максимівської сільської бібліотеки,  за власним бажанням.

 

ПОРОЩУК Алла Вікторівна

28 лютого 2019 року звільнено з посади завідуючої сільської бібліотеки с. Паланка, художнього керівника Паланського сільського Будинку культури (за сумісництвом),  в зв’язку з призначення на посаду директора КП «Паланська публічна бібліотека».

 

ГАЛІМОН Лариса Сергіївна

28 лютого 2019 року звільнено з посади головного спеціаліста відділу освіти  Паланської сільської ради, за власним бажанням.

 

КУЧЕРЕНКО Петро Федорович

21 січня 2019 року звільнено з посади сільського голови Паланської сільської ради, дострокове припинення повноважень сільського голови, за власним бажанням.