Паланська громада

by Transposh - translation plugin for wordpress
Для громадян з порушенням слуху

Призначення

БАБИЧ Вікторія Вікторівна

01 квітня 2020 року призначена на посаду головного спеціаліста відділу фінансів, економічного розвитку, торгівлі та інвестицій Паланської сільської ради

 

КИЦИК Василь Миколайович

17 лютого 2020 року призначений на посаду головного спеціаліста відділу загальної та інформаційної роботи Паланської сільської ради ( з питань правопорядку, цивільного захисту та надзвичайних ситуацій, зв’язків з правоохоронними органами та оборонно-мобілізаційної роботи, охорони праці).

 

ПИШНЮК Анатолій Григорович

02 грудня 2019 року призначений на посаду директора комунального підприємства «Благодар» Паланської сільської ради.

 

БУЛАВКА Оксана Петрівна

02 грудня 2019 року призначена на посаду головного спеціаліста відділу освіти, культури, молоді та спорту  Паланської сільської ради.

 

САРНІЦЬКА Наталія Михайлівна

20 листопада  2019 року призначена на посаду начальника відділу освіти, культури, молоді та спорту  Паланської сільської ради.

 

ЛЮБІНА Юлія Петрівна

07 листопада 2019 року призначена на посаду провідного спеціаліста відділу земельних відносин, комунальної власності та житлово-комунального  господарства Паланської сільської ради.

 

ЛЕСЬКО Ігор Анатолійович

18 вересня 2019 року призначений на посаду головного спеціаліста – юриста Паланської сільської ради.

 

ФЕСЕНЕЦЬ Тетяна Пилипівна

12 вересня 2019 року призначена на посаду начальника відділу бухгалтерського обліку та звітності – головний бухгалтер Паланської сільської ради.

 

СТАНІСЛАВЧУК Наталія Олексіївна

02 вересня 2019 року призначена на посаду головного спеціаліста відділу фінансів, економічного розвитку, торгівлі та інвестицій Паланської сільської ради.

 

РЕШЕТИЛО Світлана Юріївна

02 вересня 2019 року переведено на посаду головного спеціаліста відділу загальної та інформаційної роботи Паланської сільської ради.

 

МАЗУР Тетяна Олександрівна

02 вересня 2019 року переведено на посаду головного спеціаліста з питань соціального захисту Паланської сільської ради.

 

СІМОНІК Ірина Олександрівна

02 вересня 2019 року переведена на посаду головного спеціаліста відділу земельних відносин, комунальної власності та житлово-комунального господарства Паланської сільської ради.

 

ПАРФЕНЮК Петро Савович

25 липня 2019 року покладено виконання обов’язків старости у селі Юрківка Паланської сільської ради.

 

ЗАБОЛОТНЯ Олена В’ячеславівна

25 липня 2019 року прийнята на посаду діловода з врядування с. Юрківка Паланської сільської ради .

 

МОЛОЧЕНКО Світлана Петрівна

03 червня 2019 року прийнята на посаду художнього керівника Громівського будинку культури  Паланської сільської, за сумісництвом.

 

ЛЕВЧЕНКО Ігор Миколайович

01.06.2019 року переведений на посаду головного спеціаліста відділу юридичного забезпечення правопорядку, цивільного захисту та надзвичайних ситуацій, охорони праці, зв’язків з правоохоронними органами та оборонно-мобілізаційної роботи сільської ради.

 

СКИДАН Олег Юрійович

16.05.2019 року призначений на посаду директора комунального підприємства «Благодар»

 

СІМОНІК  Ірина Олександрівна

11.05.2019 року переведена на посаду провідного спеціаліста відділу земельних відносин, комунальної власності та житлово-комунального господарства.

 

ПОРОЩУК АЛЛА ВІКТОРІВНА

01.04.2019 року призначено на посаду директора комунального закладу «Паланська публічна бібілотека».

 

КАРАДЖІЄВА Альвіна Валеріївна

18 березня 2019 року прийнято на посаду художнього керівника будинку культури с. Паланка Уманського району, за сумісництвом.

 

ЗАПОРОЖЕЦЬ Наталія Михайлівна 

 11 березня 2019 року прийнято  на посаду провідного бібліотекаря Городецької бібліотеки-філії  КЗ «Паланська публічна бібліотека».

 

МИКЛАЩУК Ігор Миколайович

29 січня 2019 року призначено на посаду заступника сільського голови з питань діяльності виконавчих органів Паланської сільської ради.