Паланська громада

by Transposh - translation plugin for wordpress
Для громадян з порушенням слуху

Різдвяний подарунок для школярів

Яскравим завершенням зимових канікул, несподіваним сюрпризом для учнів Кочубіївської ЗОШ І – ІІІ ст. та Городецької ЗОШ І-ІІІ ст.  стала поїздка до Києва. Діти люблять нові відкриття, особливо, якщо це стосується солодощів! Тому незабутні враження на школярів справила екскурсія до Київської кондитерської фабрики «Roshen», де вони познайомилися з історією виникнення шоколаду та самостійно створили індивідуальний дизайн подарункової коробки шоколаду «Elegance», який і отримали в подарунок. Виробничий цех фабрики та насичений запах шоколаду надзвичайно вразив дітей. Місце, де народжується шоколад, та секрети кондитерського мистецтва стали предметом активного обговорення школярів.

Завершальним етапом поїздки стали розваги у «Зимовій країні на ВДНГ». Хлопчики та дівчатка каталися на ковзанах, розважалися на атракціонах. Яскраві враження та захоплюючі емоції, отримані дітьми, передають світлини, зроблені під час екскурсії.

 

Учні та вчителі обох шкіл щиро вдячні голові ФГ АФ «БАЗИС» Володимиру Олексійовичу Осадчому, ПП ВЛАНДЕР та начальнику відділу освіти Паланської ОТГ Ігорю Андрійовичу Кузьменкуза організацію  поїздки  та бажають їм успіху, міцного здоров’я, бо щасливий той, хто дарує щастя іншим!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *