Паланська громада

by Transposh - translation plugin for wordpress
Для громадян з порушенням слуху

Заходи до дня Перемоги в Паланській громаді

Кожне село Паланської громади втратило у Другій світовій війні багато жителів: як із числа військових, так і серед мирного населення. Лік загиблим та зниклим безвісти йде на тисячі…

8-9 травня з нагоди пам’ятної дати у селах громади відбулися тематичні заходи та урочистості, панахидами біля пам’ятників односельчанам, які загинули на фронтах та мітингами вшанували пам’ять загиблих жертв буремних подій Другої світової війни.  

У ці дні односельці віддали шану всім тим, хто у жорстокій битві виборював свободу, хто захищав рідну українську землю від ворогів. Хто проявив стійкість, мужність і самовідданість на полях битв і на трудовому фронті в ім’я перемоги над нацизмом . Багатьом героям, полеглим на полях битв, не судилося побачити Перемогу. Сьогодні, немає поряд і багатьох з тих, хто, відстоявши свободу і незалежність Батьківщини, повернулися в післявоєнну розруху, мужньо подолали всі тяготи, відновили зруйновані села .

Пам’ять про них непідвладна часу. Так було і буде завжди – і через десятки років, і через століття.

Щороку, ці травневі дні – служитимуть нам нагадуванням – немає більшої цінності, ніж радість життя на вільній землі! Свято Перемоги – наша пам’ять і велична слава. Тому шануймо його, як найрідніше, найсвітліше і найдорожче свято.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *