Паланська громада

by Transposh - translation plugin for wordpress
Для громадян з порушенням слуху

Урочисте відкриття поліцейської станції

 

Вчора, 3 березня, відбулося урочисте відкриття поліцейської станції в Паланській об’єднаній територіальній громаді. Це стало можливим завдяки реалізації проєкту “Поліцейський офіцер громади”. Для її створення та відкриття долучилися керманичі громади та працівники поліції.

На дільниці працюватиме двоє офіцерів: капітан поліції Михайло Данилюк та старший лейтенант Олександр Кухарук, які свій професійний обов’язок та звання будуть нести з честю і гідністю.

Зі словами вітання до присутніх звернулися т. в. о. сільського голови Ігор Кузьменко та Сергій Завальний начальник відділу поліції ГУНП В Черкаській області, які розповіли про важливість такої поліцейської станції для мешканців громади, про можливість у будь-який час отримати кваліфіковану допомогу, про формування довірливих відносин між суспільством та поліцейськими.

По завершенню перерізання стрічки, професійна команда заступила на своє чергування. Присутні мали можливість поспілкуватися з офіцерами, оглянути їх умови роботи, спецтехніку та оперативну готовність реагувати на будь-які загрози.


 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *