Паланська громада

by Transposh - translation plugin for wordpress
Для громадян з порушенням слуху

ДНЬ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

УРОЧИСТІ ЗАХОДИ З НАГОДИ ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

21 серпня в Паланському будинку культури відбулись урочисті заходи з нагоди Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України. У заході взяли участь т.в.о. сільського голови Ігор Кузьменко, депутати, працівники виконавчого апарату сільської ради, члени громадських організацій, жителі громади.

У своєму зверненні до присутніх Ігор Андрійович зазначив:

29 років, день за днем, ми відроджуємо забуте роками відчуття господаря на власній землі, закладаємо фундамент майбутнього для наших дітей.

Сьогодні, як ніколи раніше, це свято висуває перед кожним із нас високі вимоги, спонукає до особливої відповідальності перед собою, своєю країною, прийдешніми поколіннями, оскільки це – найскладніший період сучасної України. Проливається людська кров, ми потерпаємо від зовнішньої збройної агресії… Такою є ціна за прагнення нашого народу до гідного життя у цілісній та процвітаючій європейській державі.

Хочу подякувати усім, хто береже незалежність України на східному фронті. Низький уклін – матерям та батькам, що виховали воїнів-патріотів. Дякую всім землякам за активну громадську позицію і вірю, що попри усі негаразди ми вистоїмо та переможемо!

Від усього серця бажаю усім, щоб ваше життя завжди було яскравим і багатим, як кольори нашого Державного стягу: синім і мирним, як небо, та жовто-золотистим, як пшеничні поля України! Доброго здоров’я вам, шановні земляки, добробуту, благополуччя і миру кожній родині.  

Присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять загиблих, які віддали своє життя, захищаючи українську землю.  

Кращих працівників різних галузей за сумлінну працю, активну громадську діяльність, патріотичне виховання, вагомий внесок у соціально – економічний та культурний розвиток громади нагороджено грамотами Паланської сільської ради.

За мужність і патріотизм, проявлені під час відстоювання територіальної цілісності Української держави, вірність військовому обов’язку та з нагоди Дня Незалежності України почесними грамотами сільської ради та подарунками нагороджено учасників АТО:

МАХОМЕТА Миколу Миколайовича, жителя села Кочержинці; КОНДРАТЮКА Андрія Григоровича, жителя села Паланка;

ШНИРУ Дмитра Сергійовича, жителя села Паланка.

Справжньою окрасою заходу став святковий концерт «Я люблю Україну свою», в якому брали участь творчі колективи населених пунктів Паланської громади.


 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *